نکات پیش از آغاز رزرو

کاربر گرامی لطفا پیش از آغاز عملیات رزرو به نکات زیر دقت فرمایید در غیر اینصورت عواقب آن به عهده رزرو کننده می باشد:

توجه توجه توجه    دقت داشته باشيد با توجه به تغيير نرخ اسكان از ابتداي سال 1398 از تمامي ، رزرو هاي مربوط به يكم فروردين 98 به بعد ، مبلغ افزايش يافته در هنگام حضور دريافت خواهد شد (اطلاعات  بيشتر در اين مورد در قسمت اخبار سايت درج شده است)

 

 

پرداخت اینترنتی سایت فعال می باشد.


قیمت اتاق از مورخ 01/01/1398برای شخص فرهنگی هرتخت سوئیت درجه دو   300000ریال
هرتخت سوئیت درجه یک 350000ریال

 

1-بازه زمانی رزرو برای هر ماه روز 25 هر ماه راس ساعت 10 صبح برای ماه بعد باز می شود و تا پایان 25 ماه بعد سامانه برای آن ماه فعال می باشد.


2-رزرو اینترنتی فقط مخصوص فرهنگیان شاغل و بازنشسته غیر بومی و فرزندان آنها كه می باشد (برادر و خواهر و وابستگان دور و نزدیک ایشان امکان استفاده از این رزرو را نخواهند داشت و در صورت رزرو اتاق به هیچ وجه همکار ی نشده و رزرو ایشان کنسل است) پس
حضور شخص فرهنگی در هنگام تحویل اتاق الزامی است.

3-وجه رزرو به صورت اینترنتی دریافت می شود و در صورت موفقیت در پرداخت رزرو قطعی خواهد شد
*درخواست کنسلی می بایست حداکثر تا 72 ساعت قبل از تاریخ حضور در سیستم ثبت شود در غیر این صورت به علت بسته شدن سیستم عودت وجه به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد .

ضمنا در صورت كنسل نمودن اتاق در سامانه هزينه واريزي تا 72 ساعت بعد از فرارسيدن تاريخ رزرو به شماره حساب ملي ثبت شده واريز مي شود.


4-ساعت تحویل اتاق 14 به بعد می باشد لطفا صبور باشید.

5-کارت فرهنگی معتبر و شناسنامه تمامی افراد خانواده در هنگام پذیرش الزامی است(تنها مدرك جهت احراز محرميت شناسنامه مي باشد).

6-خروج میهمانان محترم از مرکز راس ساعت 13 می باشد و بابت تحویل دیرتر از وقت هزینه یک روز کامل دریافت می شود.

7-مدت زمان استفاده از مرکز حداکثر سه شب می باشد.

8- همکاران محترم برای تحویل اتاق تا ساعت 20 همان روزمی بایست مراجعه نمایید درغیر اینصورت در صورت اطلاع ندادن به پذیرش مرکز رزرو شما کنسل و به مراجعه کننده حضوری اتاق شما تحویل

خواهد شد و مرکز هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد پذیرفت.

9-بعد از اتمام مراحل رزرو حتما کد رهگیری را از سايت ما یادداشت نمایید زیرا برای پیگیری و ابطال رزرو مورد نیاز شماست (كد رهگيري شش رقمي بعد از پرداخت ،به جهت رهگيري پرداخت شماست و بايد بعد از آن مرحله به صورت اتوماتيك وارد سامانه خانه معلم شويد و كد رهگيري دريافت نماييد تا رزرو شما ثبت شود در غير اينصورت رزرو شما ثبت نشده و وجه پرداختي به از سوي بانك به حساب شما عودت داده خواهد شد)


10-همکار گرامی اتاق فقط مخصوص خانواده می باشد و به افرادی که تنها مراجعه نمایند اتاق تحویل نخواهد شد
ضمنا اتاق به آقایان یا خانم هایی که به صورت گروه مجردی نیز سفر می کنند تعلق نمی گیرد

11-با توجه به فضاي محدود پاركينك مركز در صورت امكان  فقط و فقط يك خودرو براي هر اتاق مي پذيرد

با تشکر از شما


متوجه شدم